7 Ocak 2016
7 Ocak 2016,
 0

Merhaba değerli okurlarımız, sizlere bu yazımızda fethiye 2016 yaz sezonu hakkında bazı turistik bilgiler vereceğiz.

2016 yaz sezonunda beklentileri yüksek tutan fethiye otel, apart ve pansiyon işletmecileri özellikle haziran ayında büyük oranda doluluk olacağını belirttiler. Gerek yurtiçi gerek yurtdışı rezervasyonlarında büyük artış olduğunu belirten işletmeciler tatilcilerin güvenlik endişelerinin olmadığını bununla beraber uygun fiyatlarla hizmet vermelerininde yapılan rezervasyonlarda artış sağladığını belirttiler.

Bu açıklamalara göre fethiye pansiyon fiyatları 2016 yaz sezonunda kişi başı 40 tlden başlayacağını belirten işletmeciler nisan ve ekim aylarında fiyatların dahada esnek olabileceğini açıkladılar.

Fethiye otel fiyatları 2016 sezonunda kişi başı tesisin  kalitesi ve konumunda göre 80 ila 200 tl arasında değişeceği gelen bilgiler arasında.Fiyatların nisan ve ekim ayında %30 ila %50 arasında indirimli olabileceği yine bizlere gelen haberler arasında yer almaktadır.

Bu bilgiler ışığında fethiye 2016 yaz sezonunda önceden yerinizi ayırtarak avantajlı tatil fırsatlarınında yararlanmanızı tavsiye ederken iyi bir tatil geçirmenizi temenni ederiz.

Fethiye Apart fiyatları 2016 yaz sezonunda tesisin yapısında göre değişmektedir.Mesela apart oteller ve  veya apart pansiyonlar olarak sınıflandırabileceğimiz bu tesislerin fiyatları ise azami 40 tl, maximum 100 tl arasında olacak. Detaylı bilgiler için lütfen konaklama tesisleri ile iletişim kurunuz.

fethiye-2016

 

 

Abonemiz Olun Duyuru ve Kampanyalar Mail Adresinize Gelsin (Ücretsiz)

Bir önceki konumuz olan Alternatif Sporlar adlı yazımızda fethiye dalış ve fethiye rüzgar sörfü konuları hakkında detaylı bilgiler verilmektedir.

Benzer Konular:

5.697 okunma

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir