18 Ocak 2014

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Loading...
18 Ocak 2014,
 1

gocek

Fethiye-Muğla karayolu üzerinde,fethiye`ye 37 km uzaklıkta olan şirin bir kasabadır Göcek.İskelesinden çevre koy ve adalara geziler günübirlik tekne turları düzenlenir..Dünyanın çeşitli ülkelerindeki yat cluplerine üye denizcilerin biribirlerine,Göcek Koyları, nı mutlaka görün,çünkü Göcek doğa ve tarihin iç içe olduğu muhteşem bir yerdir.Diye mesaj çektikleri bilinmektedir.

Bu ve benzeri tanıtımlar sonucunda ,Göcek koyları`na dünyanın dört bir yanından binlerce tekne,Göcek yat limanı`na demir atmıştır.Göcek türkiyede yatçılar tarafından yeni yeni keşfedilen,doğal güzellikleri bozulmamış bir balıkçı beldesidir.

Kapıdağ yarım adası ile Fethiye körfezi`nin kıyıya ulaştığı noktada bulunan Göcek,Doğal bir liman olarak önce yatçıların ilgisini çekmiş,daha sonrada kara yolu ile gelen yabancı turistler için vazgeçilmez bir tatil beldesi olmuştur.

Abonemiz Olun Duyuru ve Kampanyalar Mail Adresinize Gelsin (Ücretsiz)

Bir önceki konumuz olan Fethiye Gezi Turları adlı yazımızda fethiye jeep safari, fethiye tatil ve hisarönü konuları hakkında detaylı bilgiler verilmektedir.

Benzer Konular:

2.613 okunma

1 Yorum “Göcek

  1. Mehmet Çelik diyor ki:

    Göcek muhteşem bir yer,özellikle balayına çıkanlar programlarına koysunlar, pişman olmazlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir