1 Mayıs 2014,
 0

Ağva İstanbul’un yanı başındaki cennet sloganıyla nitelendirilen bir beldedir. İstanbul’un Şile İlçesine bağlı bu belde Göksu ve Yeşilçay nehirleri arasına kurulmuş şirin bir beldedir.

sile-agva

Ağva’nın eski Latince deki anlamı da “2 nehir arasına kurulmuş köy”dür. Ayrıca Ağva’nın Karadeniz’e de muhteşem bir kıyısı vardır. Geniş kumsalları ve temiz plajları ile siz ziyaretçilerine hizmet vermektedir. Ağva da stratejik açıdan güzel yere konumlanmış bazı tesisler vardır. Bu tesislerin hem nehir kıyısına hem de sahil kıyısı alanları mevcuttur. Ağva da konaklama sektörü oldukça gelişmiş olup birbirinden güzel tesislerle karşılaşmanız mümkündür. Eğer Ağva’ya gelmeyi düşünüyorsanız gelmeden önce sizlere yanınıza almanızı şiddetle önereceğimiz bir teklifimiz var. O da fotoğraf makinesidir. Ağva da öyle güzel anlara tanıklık edecekseniz ki bu anları ölümsüzleştirmek isteyecekseniz. Nehir boyunca gezerken veya ormanın derinlerinde dolaşırken birbirinden güzel doğal güzelliklerle karşılaşacaksınız. Bu karşılaşmalar sizler için güzel bir anı olması için geçmişte bu anıları tekrar hatırlamak için fotoğraf makinenizi mutlaka yanınızda bulundurun. Ağva da bir çok işletme ziyaretçileri için deniz bisikleti, kano ve balık avında kullanabilcekleri olta malzemelerini ücretsiz müşterilerine sunmaktadır.

Bi yandan kano ile nehir turu yaparken diğer yandan balık tutmanın keyfini yaşayacaksınız.Bu güzel tatil diyarı hakkında daha fazla detaylı bilgi edinmek isterseniz aşağıdaki web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Adres: http://www.sileagva.net

Abonemiz Olun Duyuru ve Kampanyalar Mail Adresinize Gelsin (Ücretsiz)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir